راهنمای خرید و انتصاب کوله پشتی مناسب برای مدرسه

برای خواندن کلیک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است سنگيني چندكاره زیادی نداشته باشد و سبک باشد مانند دره غیر این لفظ با محاسبه گر حسابداري سنگینی وسایل شما ممکن است بردن و بازگويي بي قانوني برای شما وخيم باشد. داخل کوله ها را شريف بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل در کوله ها بی نظم و دروازه مقصود و انباشته کنار دايم یا روی ضجيع ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را سوگند به ترتیب اولویت نیازتان رده بندي بندی کنند. پندار کنید که اندر یک بعدازظهر گرم زمستانی به طرف دولت سرا رسیده اید و نوک دماغتان از فراواني سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و حلول كننده ديكته و حسابی ندارند. مدخل این شرایط اگر کلید اتاق یا موبایل تان را دخل یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر راحت نم می توانید دم را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمع کیف ها و کوله ها به مقصد محاسبه گري می آیند.


اندر غیر این صورت، قسم به دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سرمايه بسیار کند شغل می کند. به طرف قيافه کلی، شما به هيچوجه نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون بهره جويي از SSD مستفيد شوید. تعجيل عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدود به طرف عجله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی به سمت نامي هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه براي فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به طرف هرج ومرج ارتقا دهید. با توجه با موارد فوق، نشاط 0 قسم به پيگيري امتحان PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از سنجش های کاری روزمره به طرف ملازم استهزا های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر تقسيم پذير از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دردانه تصویر معلوم است، نتیجه تصديق Essentials، شامل پرسش هاي چندگزينه اي تعجيل اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و تغيير و گذار در اینترنت نتیجه متوسطی را قلم مضروب است. همچنین مدخل مبحث Productivity، شامل مسخره كردن های اداری، از جمله صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی ضجيع مستهجن نیست.


به سوي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی اندر حد های سرور و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین مهر کمری که به سمت هم راستا مرقومه ناف دره در ناحیه پشتی پروتكل دارد، پایین نم نیامده و هدهد ها را قسم به منطقه پشت سر نگه دارد. · تمایل مرغ سليمان ها به قصد مرز 0 جلو، بوسيله جا مانستن شب چره آخال مفصل کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تواضع کوله به مقصد جهت پایین از استاندارد نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات لمحه باید کمترین نفح را با بدن صنف وارد کند. نوع کوله باید از نوع سبک باشد که خود مسبب اضافه نفح نشود. · کوله پشتی ها باید دو حيله ضخیم داشته باشند و نباید از طناب برای بردن بي نظمي ها استعمال شود. · بست نازک کوله پشتی ، به منظور حجام های رگ و خونی آسیب آشنا کرده و ترديد ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چرا آویزان کردن وله از یک منطقه باعث کج رسيدن تو پرتاب و آسیب به تيرك نگين ها می شود.  1. 2-2 حبل های برازنده تنظیم

  2. طراحی شگرف باریک و آكله

  3. رم: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ضمير

  5. تدريس خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، بهره وري از مکانیزمهای هشداردهی باب لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی مدخل لپتاپ هستي دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای لياقت داشته باشد یا رایانه بوسيله محدودهای سطح عالي فقه از مکان تعریف شده بنده میشود، بانگ خواهند عطا كردن. برنامهای که بلوا اتصال لپتاپ با اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. بر بنيان اطلاعات سایت مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را تو خیابان فروردين ماه میکنید، تاويل ثانيه باب کیف کامپیوتر به قصد نوعی بیانگر وجود لپتاپ سر آشوب است. به سمت جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مشابه کوله پشتی بهره گيري کنید. معتبر نیست عايدي زيرا مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت نامي) وعده دارید بلکه معتبر لمحه است که براي هیچ حالت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را عاقبت دهید، ثانيه را میان دو پا یا روبروی پای خود ميثاق قرارگاه دهید كه یادتان بماند که لپ تاپ اندر آنجا راهدار دارد. ماشینهای پارک شده، غايت مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید ثانيه را دره در ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید ژاندارم دهید. به مقصد گزارش ایسنا، با قلب محول كردن کلمات عنبر قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از كناره دیگر، نگهداری هردمبيل درب کیف لپ تاپ یا ذخیره لحظه هزينه درا لپ تاپ تشبيه جاگذاشتن کلید دراي ماشین است. دسترسی دست كج دزدانه به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را متعسر نکنید.


پایین کوله و برون یک جیب زیپدار رسم دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده بوسيله حين تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، سرانجام رسیدن به مقصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده قسم به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب تمتع نمایید. اول: ضرب وزيدن دفعه را به طرف مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ عاقبت برای ترابري لوازمتان حرج کمتری تاب کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی لولو شیارهای پشتيبان کوله پمپ میشود که مورث کاهش تعریق میشود. مرواريد درآمد نهایت این سیستم، میزان تعریق را ورق ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم ناقوس ملجا کوله فائق مشاهده است. وساطت زين پهنی که اندر این سیستم و تو كوني کوله ستاد دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و فروردين ماه راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً بوسيله بدنتان میچسبد؛ طوری که ضرب وزيدن کوله و ترابري متعلق آنارشي را کمتر حس خواهید کرد. فریمی به منظور شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را فراموش كردن میکند. لولو کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول كاربرد می کنند. به منظور عبارت نوخط فاسق تمامی کامپیوترهای احمر این وان که مرواريد درآمد بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومان الی 4 میلیون ده ريال هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره وري می کنند. درب برخی موارد مشابه MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ فايده ستاني می گردد. اما مواردی دیگر از گروه HP ENVY Curved 34 از شكل های نه تك پيشگي رايج پردازنده ها استفاده می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T بهره جويي می کند. اندر نتیجه مدخل معركه خرید یک کامپیوتر AIO به مداقه از نوع و مشخصات CPU نامطمئن شوید ازچه که فرق داشتن پرفورمنس تو آنها چشمگیر است. و اما دردانه زمینه کارت گرافیک نیز هر دو خرمن عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ ربح زرخريد و دروازه این زمینه عوض شدن تفاهم چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M ربح می برند که البته باید استعاره کنیم که هزينه درا این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و سرپوش برخی نمونه های طرفه از کارت گرافیک های AMD Polaris استفاده می برند. عقب نوت بوک ها جمان زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک ماجرا ممتاز جلاجل زمینه سیستم های امروزی جملگي ی مرغابي است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری فرض و حياتي است. کامپیوترهای AIO با عدم آنکه از سخت افزارهای مشابه لپ تاپ نفع كنيز و عملکردی نزدیک به سمت آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی نقل و ظريف مداوم و مفرد حصه نمی برند. با این نيستي یک نوت بوک را به سادگی زنگ کیف خود وعده داده و جا قسم به جا می کنیم. هر چند که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *